Strona główna Formy płatności
Polecany towar
 
  1 2 3 4 5  
paczkomaty
baner testowy
banner lewy 2
youtube
tostowy nowy
pyu
prokonsumencki

Formy płatności

 

Zamawiając towar w sklepie www.axami.24.pl możecie skorzystać z następujących opcji płatności:

- płatność przy odbiorze - wysyłamy towary od razu po skompletowaniu Twojego zamówienia. Za zamówienie zapłacisz kurierowi lub listonoszowi, przy odbiorze przesyłki.

- płatność przelewem - po złożeniu zamówienia otrzymasz na swój adres mailowy potwierdzenie zamówienia wraz z danymi potrzebnymi do zlecenia przelewu. Przelej całkowitą należność za zamówienie wraz z wyszczególnionymi kosztami wysyłki na nasze konto, a po zaksięgowaniu wpłaty wyślemy do ciebie zamówienie!

- płatność PAYU - po potwierdzeniu zamówienia nie zamykaj okna przeglądarki - po kilkunastu sekundach zostaniesz przekierowany na stronę elektronicznych płatności PAYU. Podaj wymagane dane i potwierdź płatność - znajdzie się ona na naszym koncie w ciągu kilku chwil. Natychmiast po tym przystąpimy do kompletowania i wysyłki Twojego zamówienia.

-odbiór osobisty - płatność przy odbiorze - jeżeli chcesz odebrać towar w siedzibie firmy, wybierz tę opcję płatności. Poinformujemy Cię o skompletowaniu zamówienia i będziesz mógł je odebrać osobiście, płacąc (tylko gotówka!) przy odbiorze.

Dostępne rodzaje płatności
Przelew krajowy lub wpłata gotówkowa (płatność z góry). Płatność następuje przed wysłaniem przesyłki do osoby zamawiającej. Wpłatę gotówkową możesz uregulować w okienku pocztowym w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub agencji bankowej. Prosimy o wpłatę w ciągu 5 dni od daty otrzymania e-maila potwierdzającego zamówienie i podanie w opisie przelewu:

"zapłata za zamówienie nr XXXX "

Axami spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

ul. Pana Tadeusza 1/1 Zaścianki 15-521 Białystok

Nr rachunku:
27 1140 1775 0000 2535 9000 1004
mBank

Dane do przelewu dostępne są także w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia.

Oferujemy bezpieczne i sprawdzone formy płatności przez serwis PayU udostępnia możliwość zapłaty kartą płatniczą/kredytową lub bezpośrednio z internetowego konta bankowego (m.in. mbank, inteligo, ipko, lukas i inne).
Serwis PayU ściśle przestrzega wielu procedur bezpieczeństwa niezbędnych to bezproblemowego przekazania nam pieniędzy za zamówienie.
 
"za pobraniem" opłata za zamówiony towar (zgodnie z zamówieniem) następuje w chwili doręczenia osobie zamawiającej przesyłki.

Uwaga! Nie wysyłamy przesyłek pobraniowych za granicę!

"przedpłata na konto, płatność on-line" opłata za zamówiony towar (zgodnie z zamówieniem) następuje przed doręczeniem zamawianej przesyłki.Sklep internetowy axami24.pl jest prowadzony przez:
„AXAMI” spółka cywilna Anna Gołębiowska, Edyta Skutnicka z siedzibą w Białymstoku, ul. Wacława Siedleckiego 13, 15-125 Białystok, NIP 542-26-14-916, REGON 050864693,
„AXAMI” Anna Gołębiowska- wspólnik  NIP 5421029110, REGON 050370695 (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej RP, organ prowadzący Minister Gospodarki),
„AXAMI” Edyta Skutnicka- wspólnik, NIP 9660903167, REGON 050495385 (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej RP, organ prowadzący Minister Gospodarki),
Wpis do ewidencji nr 60299, rejestr prowadzony przez Prezydenta Miasta Białegostoku

Adres do korespondencji:
„AXAMI” sp. z o.o. sp.k., ul. Pana Tadeusza 1/1, 15-521 Białystok, POLAND
Tel.: (+48 85) 67-54-954
Fax: (+48 85) 74-37-461
E mail: axami@axami.pl
sklep@axami.pl

mastercard inteligo ING nordera mtransfer kredyt bank PayPal polbank citibank bgż raffeisen