Strona główna Paczkomaty
Polecany towar
 
  1 2 3 4 5  
paczkomaty
baner testowy
banner lewy 2
youtube
tostowy nowy
pyu
prokonsumencki
Koszt przesyłki : 9,90zł

Paczkomaty to innowacyjne rozwiązanie kurierskie w postaci systemu skrytek pocztowych. Dzięki niemu możesz odebrać swoją paczkę w prosty i wygodny sposób o najdogodniejszej dla Ciebie porze. Odbiór paczek możliwy jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Zobacz jakie to proste!Jak działają paczkomaty?
Jakie są zalety paczkomatów?

Unikniesz męczącego stania w kolejce na poczcie lub oczekiwania na przybycie kuriera. Paczkomaty umożliwią Ci odbiór zamówienia o dowolnie wybranej przez Ciebie porze – także w nocy.

Paczkomaty zawsze są blisko. Umieszczone są przy centrach handlowych, hipermarketach, stacjach benzynowych, parkingach strzeżonych – w miejscach, które zawsze masz po drodze. Automaty zlokalizowane są  na terenie całej Polski, zarówno w dużych, jak i małych miastach, a ich liczba stale wzrasta. 

Paczki nie musisz odbierać osobiście – paczkomat nie poprosi Cię o okazanie dokumentu tożsamości. Wystarczy Twój numer telefonu oraz kod, który otrzymasz za pośrednictwem e-maila oraz smsa.

Paczkomaty są szybkie i tanie. Usługa kosztuje dużo mniej niż standardowa przesyłka kurierska, jednocześnie dostawa jest równie szybka – zdecydowana większość paczek gotowa jest do odbioru już następnego dnia po nadaniu.

Nie musisz martwić się, co dzieje się z Twoją paczką. Unikalny kod śledzenia pozwoli Ci na bieżąco monitorować jej drogę. A gdy przesyłka będzie już na Ciebie czekać, natychmiast otrzymasz wiadomość sms oraz e-mail z kodem odbioru.

Czekające w paczkomatach przesyłki są bezpieczne 24 godziny na dobę pod czujnym okiem monitoringu – dzięki temu maleje do zera ryzyko zaginięcia lub kradzieży paczek.
 

mastercard inteligo ING nordera mtransfer kredyt bank PayPal polbank citibank bgż raffeisen